Adres ve Telefonlarımız

 

Adres : Cebeci Cad. No 73  34100 Küçükköy / İstanbul            
 
Telefon : +90 (0212) 537 25 00 (PBX)
 
Faks : +90 (0212) 617 23 80
 
E-Mail : bilgi@emulzer.com.tr
     
E-Arşiv : earsiv@emulzer.com.tr
     
SM : Youtube Emülzer Instagram Logo

Yerasimos EVYENIDIS
1912-1990

Bedrettin ÖZMAN
1928-2012

Hüseyin ŞEN
1923-2011

Özcan ÖZMAN
Yönetici Ortak
Genel Müdür
ozcan@emulzer.com.tr

Mak. Müh. Ercan ŞEN
Yönetici Ortak
Ambalaj Bölümü ve Finans
ercan@emulzer.com.tr

Coşkun ÖZMAN
Yönetici Ortak
Toptan Bitüm Satışı
coskun@emulzer.com.tr

Ali KÜÇÜK
Mali İşler Müdürü
ali@emulzer.com.tr
Dahili Tel : 124
Çağkan GOYMAT
Export Manager
cagkan@emulzer.com.tr
(+90) 545 368 59 37

Serap ÖZER
Export Consultant
export2@emulzer.com.tr
Dahili Tel : 131

End. Müh. Cansu Şen
Finansman
cansu@emulzer.com.tr
Dahili Tel : 113

İnş. Yük. Müh.Cem ERCAN
Proje ve Teknik Satış Müdürü
cem@emulzer.com.tr
(+90) 532 515 72 23

Can ŞAHAN
Satış Yöneticisi
can@emulzer.com.tr
(+90) 549 368 59 37

Deniz ÖZMAN
Responsable des pays francophones
deniz@emulzer.com.tr
(+33) 6 16 95 65 2

Kim. Müh. Mervenur ÖZDEMİR
AR-GE
merve@emulzer.com.tr
Dahili Tel : 122

Emine SALMAN
Ön Muhasebe ve Sekreterya
bilgi@emulzer.com.tr
Dahili Tel : 111

 

İrem DİNÇ
Satış Destek
satis@emulzer.com.tr

Dahili Tel : 130

 

Murat GÜNYEL
Bilgi İşlem Sorumlusu
murat@emulzer.com.tr